Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie 60.000 km., auto motorizare diesel

Număr anunț
DA22311560
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean pentru Promovarea Turismului si Coordonarea Activitatii de SALVAMONT Bacau (CUI 31988145)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,66 RON
Valoare atribuită
824,66 RON
Data publicării
30.01.2019 13:30
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,66 RON

din 824,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.