Ofertă refuzată Cumpărare directă

Verificare lunara echipament 150-200 kW

Număr anunț
DA22285491
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL" SATU MARE (CUI 17322817)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080 RON
Valoare finală
2.080 RON
Data publicării
28.01.2019 07:48
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.