Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Circuit ventilatie de unica folosinta
- Număr anunț
- DA21455382
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- PRIME HEALTHCARE SRL (CUI RO22609455)
- Cod CPV
- 33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 09:51
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.400 RON
din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro