Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dozator apa Finlux FWD-2047F, cu compresor
- Număr anunț
- DA22314507
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- NEI ELECTRONICS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO31405861)
- Cod CPV
- 65100000-4 · Distributie de apa si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,34 RON
- Valoare atribuită
- 571,34 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 17:02
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 18:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
571,34 RON
din 571,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro