Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii revizie anuala DUSTER

Număr anunț
DA21838628
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,22 RON
Valoare atribuită
760,22 RON
Data publicării
23.11.2018 10:26
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,22 RON

din 760,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.