Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie Dacia Duster 1.5

Număr anunț
DA21832715
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Locuinte (CUI 11795581)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI RO22724373)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570,30 RON
Valoare atribuită
570,30 RON
Data publicării
22.11.2018 15:03
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570,30 RON

din 570,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.