Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii de spalare si curatare autoturismele si autoutilitarele Directiei Silvice Bistrita
- Număr anunț
- DA21741648
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- EURODOR PRODCOM SRL (CUI 17479138)
- Cod CPV
- 50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.963 RON
- Valoare atribuită
- 5.963 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 10:58
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.963 RON
din 5.963 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro