Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDL Colesterol direct/Hdl/Direct/400 teste/Reactivi biochimie
- Număr anunț
- DA21457836
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 11:21
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro