Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VINBLASTINA TEVA 1MG/ML SOL.INJ X 10ML & METOTREXAT EBEWE 10 MG/ML SOL INJ 1.5ML X 1 SER PREUMPLUTA
- Număr anunț
- DA21455646
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253,81 RON
- Valoare atribuită
- 253,81 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:01
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
253,81 RON
din 253,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro