Ofertă acceptată Cumpărare directă

BLEOMYCIN MEDAC 15000UI & DACARBAZINE MEDAC 500 MG*1FL. PULB. LIOF. .PT. SOL. INJ

Număr anunț
DA21455488
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
624,20 RON
Valoare atribuită
624,20 RON
Data publicării
12.10.2018 09:55
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

624,20 RON

din 624,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.