Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport rutier

Număr anunț
DA22312990
Autoritate contractantă
PRIMARIA COLCEAG PRAHOVA (CUI 2843540)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
30.01.2019 14:37
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.