Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE TAMPON pH 9.21 250 ml

Număr anunț
DA21454556
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198 RON
Valoare atribuită
198 RON
Data publicării
12.10.2018 09:24
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198 RON

din 198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.