Ofertă acceptată
Cumpărare directă
directa
- Număr anunț
- DA21452059
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464,42 RON
- Valoare atribuită
- 464,42 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:58
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
464,42 RON
din 464,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro