Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente si materiale sanitare pentru cabinetele scolare din orasul Filiasi

Număr anunț
DA21452018
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.155,74 RON
Valoare atribuită
8.155,74 RON
Data publicării
11.10.2018 14:56
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.155,74 RON

din 8.155,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.