Ofertă acceptată Cumpărare directă

AROXOL SPRAY 400ML molii

Număr anunț
DA21837573
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
23.11.2018 09:54
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 16:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.