Număr anunț
DA21835820
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI RO146082)
Cod CPV
42660000-0 · Unelte pentru lipire, lipire puternica si sudare, dispozitive si echipamente de detensionare la suprafata si pulverizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,03 RON
Valoare atribuită
84,03 RON
Data publicării
23.11.2018 08:42
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,03 RON

din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.