Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE 27.11.2018

Număr anunț
DA21828101
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
Cod CPV
15600000-4 · Produse de morarit, amidon si produse amilacee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,90 RON
Valoare atribuită
2.016,90 RON
Data publicării
22.11.2018 12:32
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,90 RON

din 2.016,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.