Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA 24/SET ALBA

Număr anunț
DA21448492
Autoritate contractantă
Clubul Copiilor Petrila (CUI 29002441)
Furnizor / câștigător
ANGMAR IMPEX SRL (CUI RO15115106)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,36 RON
Valoare atribuită
45,36 RON
Data publicării
11.10.2018 12:48
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,36 RON

din 45,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.