Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier pentru obiectivul "REABILITAR SI MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA LUCA "

Număr anunț
DA22311546
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
30.01.2019 13:29
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.