Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie anvelope de iarna pentru microbuzele scolare si doua cauciucuri pentru buldoexcavator.

Număr anunț
DA21457495
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
DE NOVA IMPEX SRL (CUI RO10020609)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.147,90 RON
Valoare atribuită
4.147,90 RON
Data publicării
12.10.2018 11:10
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.147,90 RON

din 4.147,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.