Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare, amenajari interioare
- Număr anunț
- DA22288506
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- ESTETICA ARHITECTURA SI DESIGN SRL-D (CUI 35729755)
- Cod CPV
- 71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 10:41
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro