Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii publicare anunt Monitorul Oficial, Partea a III-a, Concursuri/ Jurnalul National
- Număr anunț
- DA21448614
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Plopii Slavitesti (CUI 18994980)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,90 RON
- Valoare atribuită
- 247,90 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:53
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,90 RON
din 247,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro