Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie Corsair ValueSelect 4GB SODIMM, DDR4, 2133 MHz, CL 15, 1.2V, Black
- Număr anunț
- DA21843208
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ORASU NOU (CUI 17337818)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,72 RON
- Valoare atribuită
- 309,72 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 12:50
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
309,72 RON
din 309,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro