Ofertă acceptată
Cumpărare directă
5350 2476 -DISPOZITIV PNEUM. 1 TOL ANTR.LUNG 2476 /[1]
- Număr anunț
- DA21838594
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 42677000-2 · Piese pentru unelte pneumatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.917,47 RON
- Valoare atribuită
- 4.917,47 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 10:25
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.917,47 RON
din 4.917,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro