Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ASIGURARE DE VIATA DE GRUP
- Număr anunț
- DA22336243
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.143,72 RON
- Valoare finală
- 18.143,72 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 12:06
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.