Acasă · Licitații
· Servicii de prospectare geologica si geofizica si alte tipuri de prospectare stiintifica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Evaluare arheometrică sit arheologic
- Număr anunț
- DA21453336
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- Arheolog Dr. Alexandru Popa (CUI 34687775)
- Cod CPV
- 71351000-3 · Servicii de prospectare geologica si geofizica si alte tipuri de prospectare stiintifica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 08:31
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.000 RON
din 13.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro