Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificari si revizii tehnice periodice ISCIR si ANRE
- Număr anunț
- DA21448410
- Autoritate contractantă
- LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
- Furnizor / câștigător
- SABISOR SRL (CUI RO16839050)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.932,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.932,77 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:45
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.932,77 RON
din 3.932,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro