Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECONDITIONARE SISTEMUL SUPRAVEGHERE

Număr anunț
DA21446100
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 145 (CUI 24027267)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.302,53 RON
Valoare atribuită
13.302,53 RON
Data publicării
11.10.2018 11:15
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.302,53 RON

din 13.302,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.