Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET ELEMENTE DIN FIBRA DE STICLA

Număr anunț
DA21441346
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.950 RON
Valoare finală
18.950 RON
Data publicării
10.10.2018 16:19
Data finalizării
12.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.