Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTRICE

Număr anunț
DA21836853
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02119 (CUI 4794095)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31711150-9 · Condensatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,60 RON
Valoare atribuită
307,60 RON
Data publicării
23.11.2018 09:29
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,60 RON

din 307,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.