Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer vertical BEKO , putere 750 W, viteza variabila+ functia Turbo, HBS7750X

Număr anunț
DA21836589
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
39711211-1 · Mixere pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456 RON
Valoare atribuită
456 RON
Data publicării
23.11.2018 09:18
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456 RON

din 456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.