Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER

Număr anunț
DA21836184
Autoritate contractantă
COMUNA GIRLICIU (CUI 7249794)
Furnizor / câștigător
MILITARU V. FLORIAN - DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 32220659)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.370 RON
Valoare atribuită
68.370 RON
Data publicării
23.11.2018 09:00
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.370 RON

din 68.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.