Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENTENANTA SOFT ITL, REG. AGRICOL, MANAGEMENT DOCUMENTE, SALARIZARE

Număr anunț
DA22312823
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI RO5831590)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.800 RON
Valoare atribuită
52.800 RON
Data publicării
30.01.2019 14:29
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.800 RON

din 52.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.