Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NGI FARMACEUTICE 9 AN ( 15 cm / 25 cm ,UNGI FARMACEUTICE 8 AN ( 11 cm / 20,5 cm
- Număr anunț
- DA21454855
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 830 RON
- Valoare atribuită
- 830 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 09:33
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
830 RON
din 830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro