Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Absorbante 8000 buc
- Număr anunț
- DA21451854
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
- Furnizor / câștigător
- CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
- Cod CPV
- 33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:50
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.360 RON
din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro