Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pipete automate 0,5-1000 ul cu volum reglabil

Număr anunț
DA21427969
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
38437100-8 · Pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.394 RON
Valoare atribuită
2.394 RON
Data publicării
09.10.2018 15:21
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.394 RON

din 2.394 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.