Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cap bara schimbator viteze Conecto A0002689089

Număr anunț
DA40534925
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
Furnizor / câștigător
AUTONET IMPORT SRL (CUI RO8539532)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,28 RON
Valoare atribuită
223,28 RON
Data publicării
03.06.2026 07:48
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
03.06.2026 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,28 RON

din 223,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.