Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii tiparire ziar Aquastiri

Număr anunț
DA22311079
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA MEMORIA CULTURII (CUI 31641064)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.640 RON
Valoare atribuită
35.640 RON
Data publicării
30.01.2019 13:07
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.640 RON

din 35.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.