Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca si situatiilor de urgenta

Număr anunț
DA22306843
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC REMUS RADULET (CUI 29379264)
Furnizor / câștigător
SIMESCU GABRIEL MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 19440703)
Cod CPV
79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
30.01.2019 09:52
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.