Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SALTEA PAT 200/100/13 cm, Saltea patut, Lenjerie pat adult, PILOTA ADULT, Pilota copil, Husa protect
- Număr anunț
- DA21458924
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.712 RON
- Valoare atribuită
- 5.712 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:03
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.712 RON
din 5.712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro