Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ST00084 DULAP METALIC 250X250X150 IP65 Starke
- Număr anunț
- DA21458194
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Calistrat Hogas" Roman (CUI 17598066)
- Furnizor / câștigător
- TOBIMAR SRL (CUI 11319570)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,54 RON
- Valoare atribuită
- 101,54 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 11:35
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,54 RON
din 101,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro