Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou Kring Swan, Piele ecologica, Negru [642622800361]

Număr anunț
DA21453900
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,85 RON
Valoare atribuită
142,85 RON
Data publicării
12.10.2018 08:58
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,85 RON

din 142,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.