Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXPERT Casetiera 3 sertare 43x49x56
- Număr anunț
- DA21451954
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695,82 RON
- Valoare atribuită
- 695,82 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:54
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
695,82 RON
din 695,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro