Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banner print o fata 2,5 m x 0,5 m - Temex
- Număr anunț
- DA21833610
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
- Furnizor / câștigător
- TEMEX ADVERTISING SRL (CUI RO16789572)
- Cod CPV
- 79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148 RON
- Valoare atribuită
- 148 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 15:39
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148 RON
din 148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro