Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii drujba

Număr anunț
DA21839772
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,51 RON
Valoare atribuită
241,51 RON
Data publicării
23.11.2018 11:01
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,51 RON

din 241,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.