Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instruirea personalului beneficiarului
- Număr anunț
- DA21830269
- Autoritate contractantă
- CRESA BRASOV (CUI 15141156)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE SERVICII ZONA PACT SRL (CUI 29029455)
- Cod CPV
- 80561000-4 · Servicii de formare in domeniul sanatatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.825 RON
- Valoare atribuită
- 12.825 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:49
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.825 RON
din 12.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro