Ofertă acceptată
Cumpărare directă
44100000-1 Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21442517
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PLATON MOCANU (CUI 29049622)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,14 RON
- Valoare atribuită
- 677,14 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 08:39
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677,14 RON
din 677,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro