Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET DE TRECERE BIANCHI DIN ALAMA CROMATA CU SFERA SI MANETA PT APA FI-FI 2"
- Număr anunț
- DA21453831
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,25 RON
- Valoare atribuită
- 588,25 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 08:55
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,25 RON
din 588,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro