Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cerere de finantare fonduri europene FLAG-POPAM 2014-2020
- Număr anunț
- DA21452493
- Autoritate contractantă
- ORASUL MACIN (CUI 3839156)
- Furnizor / câștigător
- RAY RED COMPANY SRL (CUI RO29322616)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.500 RON
- Valoare finală
- 75.000 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 20:27
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 22:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.