Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plasa protectie solara ,umbrire ,protectie constructii inaltime val: 3 m
- Număr anunț
- DA21373794
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- CONSECUTIV SRL (CUI 31782748)
- Cod CPV
- 44115900-8 · Dispozitive de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.194 RON
- Valoare finală
- 1.194 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 11:23
- Data finalizării
- 12.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.